Як і в кожній пивоварні, у нас є своя історія успіху

Ще в далекому 2014 ми зробили реконструкцію будівлі під пивоварню та встановили новий комплекс обладнання.

Без сумніву, наші амбіції зашкалювали і, власне, ми ледве з ними справлялись. Проте, пізнавши смак поразок та насолодившись досхочу перемогами, ми все-таки знайшли свій шлях в хвилі крафту, який відлунням прийшов до нас з далекої Америки та Європи.

Крок за кроком, наша щоденна клопітка праця стає все більш визнаною поціновувачами напоїв дивовижних смаків та ароматів, що народжуються в стінах пивоварні. Оцінювати вам!

Не секрет,
що армія крафтолюбителів
зростає й сьогодні,

відкушуючи маленькі шматочки смачного пирога у національних виробників.

Ми маємо чим похвалитися, адже за плечима Волинського Бровара багаторічний досвід, а наші результати говорять самі про себе.
Ми представлені на полицях більшості національних та регіональних мереж, нами смакують в пабах та аеропортах; налагоджуємо систему експорту.

Наша пивоварна команда створює все нові й нові шедеври для Вас, дорогі наші поціновувачі. Ми робимо все можливе для того, аби наш продукт не лише був смачним, а й доступним по ціні.

Ми принесемо насолоду якнайближче до Вас – у Ваш улюблений маркет. В кожній пляшечці чи баночці напою Ви відчуєте турботу про Ваші смакові рецептори та емоційне задоволення.

Смачного!

Great beer from small brewery Great beer from small brewery Great beer from small brewery Great beer from small brewery