Політика конфіденційності

Адміністрація сайту volynskibrowar.ua  турбується про безпеку. Вашої інформації та з відповідальністю підходить до зберігання особистих даних покупців, які були вказані при реєстрації на сайті.
Ми не збираємо особисту інформацію про вас, коли ви заходите на наш сайт. Всі особисті дані, які ви вкажете при реєстрації на нашому сайті (ПІБ, e-mail, номер телефону та інші) будуть зберігатися на безпечному web-сервері у захищеній базі даних. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно.

Сайт volynskibrowar.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення, що поступило. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з вами зв’язатися по телефону, а служба доставки змогла вчасно доставити замовлений вами товар у потрібне місце. Представники сайту volynskibrowar.ua ніколи не попросять у вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити. Крім того, зареєструвавшись, ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого порталу: надходженнях нового товару, розпродажах, спеціальних програмах, акціях.

Особисті відомості і безпека:
1. Сайт volynskibrowar.ua гарантує, що отримана інформація ні за яких умов не буде надана третім особам, за виключення випадків, передбачених діючим законодавством України.

2. У певних обставинах сайт volynskibrowar.ua може попросити вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в порталі або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації. Особисті відомості можна змінити, оновити або знищити у будь-який час в розділі “Мій профіль”.

3. Для того щоб забезпечити вас інформацією певного роду, сайт volynskibrowar.ua за вашою згодою може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент ви можете відмовитися від розсилки.

4. При користуванні нашими послугами ви даєте згоду на збір, використання і зберігання своєї особистої інформації згідно з даним положенням.

5. Ми залишаємо за собою право вносити необхідні зміни в даний документ. Зміни, що будуть внесені в політику, публікуватимуться на цій сторінці.

Загальні положення:

1. Деякі об’єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю сайт volynskibrowar.ua. Використання таких об’єктів установлено діючим законодавством України.

2.На сайт volynskibrowar.ua” розміщенні посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них виключно з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Great beer from small brewery Great beer from small brewery Great beer from small brewery Great beer from small brewery